Bulgare de huma

CONCURSUL INTERJUDETEAN, înscris in CAER, „BULGARE DE HUMĂ” iși prelungește perioada de înscriere la toate sectiunile (Creatie literara, Creatie plastica, Arta fotografica si Sub Reflector-teatru), lansandu-va invitatia sa trimiteti lucrarile elevilor pe care ii coordonati la adresa de e-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..
In contextul actual, echipa de proiect a luat hotararea sa infiinteze o sectiune indirecta si pentru concursul de teatru SUB REFLECTOR. Puteti trimite filmari ale pieselor de teatru la adresa concursului prin programul WeTransfer si sa va inscrieti in documentul google docs.
Pentru informatii suplimentare scrieti e-mail sau sunati la nr. de tel 0745633455, prof. Gratiela-Veronica Prodan.

Elevii vor fi prezenti la Scoala gimnaziala "Ion Creanga" Iasi, sambata  7 martie 2020, ora  09.00, cu precizarea ca accesul in sali este permis pana la ora 09.30, pe baza unui act de identitate (carte de identitate, certificat de nastere in cazul celor cu varsta sub 14 ani).

Proba scrisa va incepe la ora 10.00 si va dura 2 ore.

La acest concurs nu exista perioada de contestatii.