FESTIVALUL „ CÂNT ȘI JOC DE PRETUTINDENI” EDIȚIA A VIII-A 2023

 

             Școala Gimnazială „Ion Creangă” din Iași organizează în acest an școlar, pe 13 mai,   a opta ediție a Festivalului național de folclor „Cânt și joc de pretutindeni”

            De aceea vă invităm să ne fiți alături  în calitate de parteneri și participanți.

            Atașăm Regulamentul de participare, Fișa de înscriere și Acordul de parteneriat.

            Așteptăm fișele de înscriere și acordurile de parteneriat completate și vizate de unitatea școlară până la data de 10.05.2023 e-mail la următoarele adrese: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.   sau   dbuzenchiAceastă adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

 

 

Program Cânt și joc de pretutindeni 2023

Acord de parteneriat CJP 2023

Fisa inscriere CJP 2023

Regulament de participare CJP 2023