Invitatie la festival

Stimaţi colegi,

Şcoala Gimnazială „Ion Creangă” din Iaşi are plăcerea de a vă invita să participaţi la Ediţia aV-a a  Festivalului   național de folclor  „Cânt şi joc de pretutindeni” care  se va desfăşura în data de 12. 05. 2018 la Teatrul Luceafărul din Iaşi.

Proiectul cu același nume care stă la baza organizării acestui festival se bucură de avizul Inspectoratului Şcolar Judeţean Iaşi şi al Ministerului Educaţiei Naţionale fiind aprobat în CAEN 2018

(Stim că sunt multe scoli care s-au înscris deja, dar pentru cei care nu au reusit sa o facă, anunțam că am mai prelungit perioada de înscriere cu 3 zile).

Aşteptăm cu drag  confirmarea participării dumneavoastră la acest festival care poate fi făcută până cel târziu pe data de 7. 05. 2018,la adresele Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. , Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. sau Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.  

 ANEXA 1 Fisa de inscriere la Festival 2018

Regulament de participare CJP

Contact

Adresă: Iași, str. Toma Cozma, Nr. 119, cod poștal: 700545.

Telefon: +40 232 244330

e-mail: ioncreanga17@yahoo.com

Unde ne găsiți - Google Maps

Pagina de facebook

© 2017 Școala Gimnazială „Ion Creangă” Iași